Co nám ženám ubírá na kráse...kdy se naše krása ztrácí .. ?

Kateřina.. a její pohled do světa
... o čem je krása ženy?
Naskakuje mi toho hodně, a přece si uvědomuji, že ženskou krásu vnímám jinak já a jinak pán sedící vedle u stolečku v kavárně ..
Miluji krásu, miluji ženskou krásu, miluji ženskou oduševnělost, plnost, sytost. Když se podíváte na ženu a vnímáte její plnost prožitku a otevřenost životu. Její schopnost užít si každý moment života a radovat se. Ano radovat se, jen tak .. z toho, že je, ze života, z vývoje ..
Miluji pohled na ženu, ze které vyzařuje energie zralého šťavnatého ovoce, který je nasáklý sluncem i vodou .. vůní i sytou chutí ..
A všechny tyto představy mě vedou k otázce .. co nám ženám ubírá na kráse .. kdy se naše krása ztrácí .. ?
Ztrácí se ve strachu a v nedůvěře.
Znám moc dobře pohled na sebe sama do zrcadla, kdy jsem dovolila strachu, aby vstoupil a prostoupil.
Přikryl na nějakou chvíli krásu, oduševnělost, i důvěru.
Důvěra. Ať se děje v našem životě cokoliv, má to svůj smysl, který teď nemusíme chápat.
Ano chápat, ne rozumět. Když chápeme, nepotřebujeme porozumět, stačí přijmout věci tak jak jsou, bez posuzování či potřebě cokoliv násilně měnit. Taková úleva.
Žena přijímá život takový jaký je. Dovoluje životu, aby byl, aby se děl, aby se vyvíjel.
Žena vnáší do života výživu. Žena vyživuje život láskou.
A raduje se.
Protože je


Kristina

MENU:

ABBA Áji AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Beautiful Women Bedřich Smetana Bílá růže Blondýnky Božejáci Brilianty Brunetky Cesta pro lásku Cinderella Citáty Claudie Cardinal Česká písnička České dívky Čtyřčata Dělání Delta Goodrem Den pro tebe Dětská radost Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Fotografie Goodbye My Lover Google Hněv milenců Houbaření Hvězdy Chtíc aby spal Chytré děti Chytré ženy Chytří muži Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jídlo a zdraví Jiří Vašíček Jít pro lásku John Denver Josef naše láska Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Karel Kryl Karel Kryl a Láska bláznivá Keep smiling Kocourek Koledy Kolotoč svět Komentář Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné dívky Krásné fotografky Krásné je žít Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Láska Lavičky Leonardo da Vinci Les Léto Líbej mě Lída Baarová Lidové písně Lindsey Stirling Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Marcus Tullius CICERO Marie Rottrová Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss cizinka ČR Miss World Mix videa Modlitba Modrý sarafán Moudro pro dnešní den Moudro pro tento den Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Once Upon A Time In The West Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petr Novák Petra Němcová Pinterest Poděkování Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Přátelství Předehra Příroda a my Příroda kvete Přítel Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Rodina Roman Šebrle Rusovlásky Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Smích Sociální sítě Srdce jako kámen Šperky Šťastné dětství Štěstí Švýcarský salašnický pes Tenis Tenkrát Tine Thing Helseth Trubka Twitter U Zborova Učíme se anglicky Umění Úsměv Úsměv Anny Úsměv pro mne Úvod a přivítání Václav Havel Vanessa Mae Vánoce Verše Verše jako píseň Veverka Videa Videa o lásce Vlado Kumpan Vtipy Vtipy a humor Výlety Vyznání pro Pepču Vzpomínky W. A. Mozart: Turecký pochod Waldemar Matuška What is love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zaláskujte se Zamilovaný Zázraky přírody Zdeničko má Zlatá šedesátá Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...