Judita Čeřovská krásná žena má místo mezi czech girls

Judita Čeřovská
Září Malý vůz
jedu pro tebe v tom souhvězdí
jen jediné místo tu mám
a tak se tě má lásko ptám
jsi-li sám
Září Malý vůz
s tebou uvidím, jak vstává den
jak poslední hvězda jde spát
až u úsvitu budeme stát
víc než teď budu znát
Mě zebe i nebe když studí mě tvoje oči
temně je ve mně svět nudí mě že se točí
Malý vůz čeká mě leká jet do neznáma
sama, tak sama, tak sama
Kdybys řekl pojď
půjdu s tebou třeba závějí
Chci pouští i zahradou jít
 chci usínat s tebou a bdít Jen řekni a já jsem navěky tvá
Mě zebe i nebe když studí mě tvoje oči
temně je ve mně svět nudí mě že se točí
Malý vůz čeká mě leká jet do neznáma
sama, tak sama, tak sama
Kdybys řekl pojď
vezmu s sebou srdce bláhové
Tak plnné je obav a snů
 a patří ti do konce dnů  Jen řekni a já jsem navěky tvá
_______________________________________________________________________________

Obdivuhodná žena s výrazným jasným hlasem má místo mezi krasavicemi minulé (i současné) doby. Na ni nemá a dlouho nebude mít jakási doutnající umělá existence z televize nova. Pamatujete si, jaké to bylo? Přidávám výtah z komentářů mládeže na YouTube a mám z toho sám radost, jak jsou mladí citliví a poznají kvalitu zpěváka. Ale čtete sami o něčem to vypovídá, myslím tedy, že můžeme politiky (nechutnosti) opustit naše mládí je výběr (hlupáci jsou minoritní) Hezké májové dny...mladí přátelé !
Vybráno z debaty k videu:  - Byla to nadherna zenska, ne jako dnesni hrosice vypasene z mekace. Skoda, ze politicke pomery k ni nebyly privetive, byla bezkonkurecne nejlepsi zpevacka 60tych let. Dnes uz neni mezi nami, ale svym hlasem obstastnuje Svateho Petra u Nebeske brany. Jeji hlas je proste nezapomenutelny z meho detstvi.
Mě zebe i nebe a studí mě tvoje oči, temně je ve mně, svět nudí mě, že se točí.....krásný text, krásná čeština!
- miluju tuhle písničku, a ona, jak jí zpívá...to je dokonalost sama...tolik mi to připomíná moje dětství..
- Má nádherný hlas. Uplně se mi vhání slzy do očí...
Chci se zeptat je normalní že mi je 19 a víc neš ty písničky co poslouchají mí vrstveníci
tak se mi líbí pisničky 60 let folk Kryl a tak?
Je. Me je 15 a miluju Dalidu, Firouz, Ellu Fitzgerald, Edith Piaf, Sabah, Umm Kulthum, a spoustu dalsich veci, o kterych si moji vrstevnici mohou nechat jen zdat. Treba i takovehle hitovky z sedesatych let.

MENU:

ABBA Áji AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Beautiful Women Bedřich Smetana Bílá růže Blondýnky Božejáci Brilianty Brunetky Cesta pro lásku Cinderella Citáty Claudie Cardinal Česká písnička České dívky Čtyřčata Dělání Delta Goodrem Den pro tebe Dětská radost Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Fotografie Goodbye My Lover Google Hněv milenců Houbaření Hvězdy Chtíc aby spal Chytré děti Chytré ženy Chytří muži Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jídlo a zdraví Jiří Vašíček Jít pro lásku John Denver Josef naše láska Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Karel Kryl Karel Kryl a Láska bláznivá Keep smiling Kocourek Koledy Kolotoč svět Komentář Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné dívky Krásné fotografky Krásné je žít Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Láska Lavičky Leonardo da Vinci Les Léto Líbej mě Lída Baarová Lidové písně Lindsey Stirling Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Marcus Tullius CICERO Marie Rottrová Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss cizinka ČR Miss World Mix videa Modlitba Modrý sarafán Moudro pro dnešní den Moudro pro tento den Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Once Upon A Time In The West Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petr Novák Petra Němcová Pinterest Poděkování Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Přátelství Předehra Příroda a my Příroda kvete Přítel Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Rodina Roman Šebrle Rusovlásky Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Smích Sociální sítě Srdce jako kámen Šperky Šťastné dětství Štěstí Švýcarský salašnický pes Tenis Tenkrát Tine Thing Helseth Trubka Twitter U Zborova Učíme se anglicky Umění Úsměv Úsměv Anny Úsměv pro mne Úvod a přivítání Václav Havel Vanessa Mae Vánoce Verše Verše jako píseň Veverka Videa Videa o lásce Vlado Kumpan Vtipy Vtipy a humor Výlety Vyznání pro Pepču Vzpomínky W. A. Mozart: Turecký pochod Waldemar Matuška What is love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zaláskujte se Zamilovaný Zázraky přírody Zdeničko má Zlatá šedesátá Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...