Eliška Kaplicky Fuchsová

Ing arch Jan Kaplický  Eliška Kaplicky Fuchsová

Cituji novinovou zprávu časopisu "AHA":
Ing.arch. Jana Kaplického , světově uznávaného architekta, zradilo srdce. To samé srdce, které se jen šest hodin předtím radovalo z narození dcery Johanky. Nikdy neměl víc důvodů žít dál. Jenže osud ho srazil na kolena doslova a do písmene ve středu večer, na ulici Československé armády 20 v pražských Dejvicích. Právě zde ho přepadla slabost a začal kolemjdoucí prosit o pomoc. „Je mi nevolno,“ stačil ještě zamumlat na procházejícího muže. Ten ho ale považoval za opilého. Záchranka, již přivolala až policie, nic nezmohla. Génius stavební extravagance a tvůrce nejelegantnějších budov světa zemřel na chodníku po čtyřicetiminutovém boji lékařů...
Pěkně napsané a dokonale vystihující bídu toho, jak se společnost stará o své elity. Obtížní a tzv.nepřizpůsobiví si žijí lépe, tloustnou a odebírají tučné peněžní dávky za co? Aby byl klid? Rodí také spoustu dalších nepřízpůsobivých a společnost zatěžujících jedinců.
Elitu nemáme rádi, jsme - li tupci, blbci a závidíme. Patříme sice k lopatě, ale kdo nás tam postaví? Slušní lidé ne, to by bylo křiku stáda dobře živeného a přizvukujeme tomu, schvalujeme. Jsme také póvl, neřešíme otázky deprivantů, sociopatů, nerozumíme nechceme slyšet.
Naštěstí i přírodní zákony nezahálí, jak už věděl Cicero. Život to srovnává, tento lidský škodlivý zásah. Dlouho to trvá, pomalu pracují zákony věků...
 - Považujme elitu národa za své přátele a dělejme pro ně, co jim na očích i nevidíme. Pracujeme tím pro sebe i své děti.
Učte se hodně, ať jste elita a ne stádo blbců. Smutním za Jana Kaplického... 

Nebuďme smutní doplněno, aktualizováno!

Eliška Kaplicky Fuchsová - porodila dceru a z takových spojení se rodí děti, které budou někým, kdo následuje své rodiče. Narodila se v Česku, snad v nové generaci zůstane a nebude muset prchat do ciziny jako otec Jan.
Poznámka autora z debaty na Facebooku:  

Píši o ing arch Janu Kaplickém to je asi takový příklad rodiny a lásky mladé dívky ke známému a úspěšnému muži, takoví chlapi nejsou často k mání a mají silný erotický náboj a přitažlivost pro ženy. Pudové ženy někdy přitahují blbci co mají jen to mládí a piliny v hlavě, ale některé ženy dobře ví co přináší vztah k osobnosti. To mladý blbeček co na životě vidí jen sex, nikdy nepochopí, nejenže nemá schopnosti on je eroticky přitažlivý zase jen pro svojí skupinu žen.
Neumím to napsat tak jak to vidí Lucie, a přebírám tudíž pouze její závěry a stojím za tím, že jsou přesné a Lucie má tu vzácnou schopnost, že to pozná a rozumí. Testosteronovému svalovci inteligence na rozum naštěstí nevleze. 
Cestujte na zkušenou (svět vám ukáže cestu)

MENU:

ABBA Áji AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Beautiful Women Bedřich Smetana Bílá růže Blondýnky Božejáci Brilianty Brunetky Cesta pro lásku Cinderella Citáty Claudie Cardinal Česká písnička České dívky Čtyřčata Dělání Delta Goodrem Den pro tebe Dětská radost Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Fotografie Goodbye My Lover Google Hněv milenců Houbaření Hvězdy Chtíc aby spal Chytré děti Chytré ženy Chytří muži Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jídlo a zdraví Jiří Vašíček Jít pro lásku John Denver Josef naše láska Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Karel Kryl Karel Kryl a Láska bláznivá Keep smiling Kocourek Koledy Kolotoč svět Komentář Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné dívky Krásné fotografky Krásné je žít Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Láska Lavičky Leonardo da Vinci Les Léto Líbej mě Lída Baarová Lidové písně Lindsey Stirling Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Marcus Tullius CICERO Marie Rottrová Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss cizinka ČR Miss World Mix videa Modlitba Modrý sarafán Moudro pro dnešní den Moudro pro tento den Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Once Upon A Time In The West Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petr Novák Petra Němcová Pinterest Poděkování Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Přátelství Předehra Příroda a my Příroda kvete Přítel Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Rodina Roman Šebrle Rusovlásky Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Smích Sociální sítě Srdce jako kámen Šperky Šťastné dětství Štěstí Švýcarský salašnický pes Tenis Tenkrát Tine Thing Helseth Trubka Twitter U Zborova Učíme se anglicky Umění Úsměv Úsměv Anny Úsměv pro mne Úvod a přivítání Václav Havel Vanessa Mae Vánoce Verše Verše jako píseň Veverka Videa Videa o lásce Vlado Kumpan Vtipy Vtipy a humor Výlety Vyznání pro Pepču Vzpomínky W. A. Mozart: Turecký pochod Waldemar Matuška What is love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zaláskujte se Zamilovaný Zázraky přírody Zdeničko má Zlatá šedesátá Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...