Rady pro dívky jak žít a jak se chovat k mužům

...stává se u dětí, že olizují kdeco
Tohle se vyskytlo na netu. Zapomněla jsem u toho zavřít pusu...
jediný smysl života mít rodinuPřeposílám:
Ženské DESATERO .. aneb rady, jak žít a jak se chovat k mužům ..

1. Jediný opravdový smysl tvého života je mít rodinu a děti. Vyber si proto někoho, kdo je spolehlivý, slušný, komu se dá věřit a kdo dokáže vydělat peníze a je pracovitý. Nedej na lži ani na naparování nápadníků, ale pečlivě si prohlédni výsledky. Sleduj jak žije, co je to za rodinu, jak je pilný, zda něco dokázal. Netestuj ho, zda je správný princ, ale pozoruj ho, zda dosahuje svých cílů. Kdo si půjčuje, tomu se vyhni.

2. Nikdy nemluv doma o emancipaci a nikdy nezkoušej svého muže, zda bude dělat tvé práce. Místo toho muže povzbuzuj v jeho pracech, jeho aktivitách a ve věcech přinášejících rodině peníze. Pochval vše, co pochválit lze a strhá se pro rodinu a pro tebe.

3. Buď vždy upravená a hezká maximálně jak to jde pro svého muže tak, aby se na tebe těšil, aby na tebe celé dny myslel a aby mu dávalo smysl pro tebe žít. Se sexem nikdy nevydírej, lze lehce škádlit a vytvářet napětí, zda něco bude či nebude, ale uvědom si, že rodina bez chlapa je tragédie a že jediná tvá jistota, aby neodevzdával peníze jinde je to, že pro něho budeš sexuální bohyně ty. A že dostane to co chce. Doma.

4. Vždy si vybírej chlapa, který poznal svého otce a zažil pokud možno nerozvedené rodiče co nejdéle. Všichni ostatní jsou poruchy s pošramoceným vímáním rodiny i sebe a bez přirozených vzorů jak má chlap v rodině fungovat. Pokud se nechceš rozvádět, pečlivě si vyber a prohlídni jeho otce a jeho matku. Pokora před osudem a spořivost s rozvážností jsou základní vlastnosti muže, se kterým jde žít. Ty bys je měla mít samozřejmě také.

5. Pokud dojde v rodině ke konfliktu a neustoupí tvůj muž, ustup ty. Pokud neustoupíš a vyhraješ, přebíráš tím v rodině roli muže a tím i jeho odpovědnost za výsledky, což se ti nikdy nevyplatí. Když naopak ustoupíš, celou odpovědnost za to, co přijde, nese on. A oba to víte.

6. Nepřeceňuj lásku. Lze se velmi snadno zamilovat do vybraného muže, stačí tomu dát jen čas. Rozum je víc než láska. Musíš vědět, že se o tebe a o tvé děti ten muž do smrti postará. A musíš vědět, že se mu hodně líbíš. Zda se líbí on tobě není důležité, zvykneš si. Jeho pouto k tobě je tvoje přitažlivost a jeho zodpovědnost až budou děti. Tvé pouto k němu je uznání a vlastnictví "nejlepšího zaměstnance", který maká jen pro to, aby ses měla dobře.

7. Vždy se snaž doma udělat harmonické prostředí a zvládnout co zvládnout máš. Naříkej si kamarádce, ale neobtěžuj s tím nikdy svého muže. Jinak bude chodit jinam nebo se ti bude vyhybat. Domov má být pro muže místem relaxace, dobrého jídla, sexu a setkávání s dětmi. Aby vše probíhalo v jeho přítomnosti zcela hladce je jen tvá starost. Pokud to nezvládáš tak jsi špatná žena a následky přijdou a budou nemilé. Muž by se měl domů vždy těšit.

8. Nevěř tomu, co se píše v novinách a co ti neustále sdělují různé jiné ženy. S muži se nevede válka, ani se s nimi nesoutěží. S muži se manipuluje. Ale musí se to dělat tak, aby muž odcházel šťasten a zmanipulován. Jakýkoliv jiný průběh je tvé selhání. Pokud tě někdo navádí ke konfliktům s tvým mužem potažmo k tvé nespokojenosti, že se v tobě snaží vyvolat pocit křivdy, uvědom si, že ty sama neustále válčíš se všemi ostatními ženami o použitelného a dobrého muže a tak si nenech od sokyň mluvit do toho, jak se k němu máš chovat. Ostatní ženy jen čekají až ty uděláš chybu, aby ti ho přebraly.

9. Soudcem všeho co děláš je jen tvá rodina. Nikdy nepropadni dojmu, že když jsi nešťastná ty, že jsou nešťastné i tvé děti a že musíš věci řešit kvůli nim. Nejlepší řešení všeho je vždy počkat. Život je slzavé údolí

10. Vzdělání má smysl jen tehdy, pokud chceš celý život pracovat. Kariéra a cestování je nesmysl a modla moderních vadných žen, které jsou příčinou toho, že naše civilizace vymírá, rodiny nefungují a všichni, ženy i muži jsou zoufalí. Místo ženy je doma u dětí. Kvalitní žena do práce nechodí. Nemá smysl studovat, pokud nejsi šeredná. Smysl má najít si nejlepšího možného muže a mít s ním děti a zajistit si, že tě neopustí. Ti nejlepší mužové své ženy do práce nikdy za život nepošlou. I když budou kariéristky machrovat, ty budeš mít to, co ony ne. Kupu času a šťastnou rodinu a milujícího muže, který nebude kašpárek hrající si na ženu, ale skutečný živitel rodiny.

(pokud jsi šeredná, dělej kariéru, tam není pomoci, ošklivé ženy to mají těžké).

MENU:

ABBA Áji AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Beautiful Women Bedřich Smetana Bílá růže Blondýnky Božejáci Brilianty Brunetky Cesta pro lásku Cinderella Citáty Claudie Cardinal Česká písnička České dívky Čtyřčata Dělání Delta Goodrem Den pro tebe Dětská radost Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Fotografie Goodbye My Lover Google Hněv milenců Houbaření Hvězdy Chtíc aby spal Chytré děti Chytré ženy Chytří muži Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jídlo a zdraví Jiří Vašíček Jít pro lásku John Denver Josef naše láska Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Karel Kryl Karel Kryl a Láska bláznivá Keep smiling Kocourek Koledy Kolotoč svět Komentář Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné dívky Krásné fotografky Krásné je žít Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Láska Lavičky Leonardo da Vinci Les Léto Líbej mě Lída Baarová Lidové písně Lindsey Stirling Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Marcus Tullius CICERO Marie Rottrová Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss cizinka ČR Miss World Mix videa Modlitba Modrý sarafán Moudro pro dnešní den Moudro pro tento den Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Once Upon A Time In The West Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petr Novák Petra Němcová Pinterest Poděkování Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Přátelství Předehra Příroda a my Příroda kvete Přítel Radůza Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Rodina Roman Šebrle Rusovlásky Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Smích Sociální sítě Srdce jako kámen Šperky Šťastné dětství Štěstí Švýcarský salašnický pes Tenis Tenkrát Tine Thing Helseth Trubka Twitter U Zborova Učíme se anglicky Umění Úsměv Úsměv Anny Úsměv pro mne Úvod a přivítání Václav Havel Vanessa Mae Vánoce Verše Verše jako píseň Veverka Videa Videa o lásce Vlado Kumpan Vtipy Vtipy a humor Výlety Vyznání pro Pepču Vzpomínky W. A. Mozart: Turecký pochod Waldemar Matuška What is love Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zaláskujte se Zamilovaný Zázraky přírody Zdeničko má Zlatá šedesátá Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...