Eliška Kaplicky Fuchsová

Ing arch Jan Kaplický  Eliška Kaplicky Fuchsová

Cituji novinovou zprávu časopisu "AHA":
Ing.arch. Jana Kaplického , světově uznávaného architekta, zradilo srdce. To samé srdce, které se jen šest hodin předtím radovalo z narození dcery Johanky. Nikdy neměl víc důvodů žít dál. Jenže osud ho srazil na kolena doslova a do písmene ve středu večer, na ulici Československé armády 20 v pražských Dejvicích. Právě zde ho přepadla slabost a začal kolemjdoucí prosit o pomoc. „Je mi nevolno,“ stačil ještě zamumlat na procházejícího muže. Ten ho ale považoval za opilého. Záchranka, již přivolala až policie, nic nezmohla. Génius stavební extravagance a tvůrce nejelegantnějších budov světa zemřel na chodníku po čtyřicetiminutovém boji lékařů...
Pěkně napsané a dokonale vystihující bídu toho, jak se společnost stará o své elity. Obtížní a tzv.nepřizpůsobiví si žijí lépe, tloustnou a odebírají tučné peněžní dávky za co? Aby byl klid? Rodí také spoustu dalších nepřízpůsobivých a společnost zatěžujících jedinců.
Elitu nemáme rádi, jsme - li tupci, blbci a závidíme. Patříme sice k lopatě, ale kdo nás tam postaví? Slušní lidé ne, to by bylo křiku stáda dobře živeného a přizvukujeme tomu, schvalujeme. Jsme také póvl, neřešíme otázky deprivantů, sociopatů, nerozumíme nechceme slyšet.
Naštěstí i přírodní zákony nezahálí, jak už věděl Cicero. Život to srovnává, tento lidský škodlivý zásah. Dlouho to trvá, pomalu pracují zákony věků...
 - Považujme elitu národa za své přátele a dělejme pro ně, co jim na očích i nevidíme. Pracujeme tím pro sebe i své děti.
Učte se hodně, ať jste elita a ne stádo blbců. Smutním za Jana Kaplického... 

Nebuďme smutní doplněno, aktualizováno!

Eliška Kaplicky Fuchsová - porodila dceru a z takových spojení se rodí děti, které budou někým, kdo následuje své rodiče. Narodila se v Česku, snad v nové generaci zůstane a nebude muset prchat do ciziny jako otec Jan.
Poznámka autora z debaty na Facebooku:  

Píši o ing arch Janu Kaplickém to je asi takový příklad rodiny a lásky mladé dívky ke známému a úspěšnému muži, takoví chlapi nejsou často k mání a mají silný erotický náboj a přitažlivost pro ženy. Pudové ženy někdy přitahují blbci co mají jen to mládí a piliny v hlavě, ale některé ženy dobře ví co přináší vztah k osobnosti. To mladý blbeček co na životě vidí jen sex, nikdy nepochopí, nejenže nemá schopnosti on je eroticky přitažlivý zase jen pro svojí skupinu žen.
Neumím to napsat tak jak to vidí Lucie, a přebírám tudíž pouze její závěry a stojím za tím, že jsou přesné a Lucie má tu vzácnou schopnost, že to pozná a rozumí. Testosteronovému svalovci inteligence na rozum naštěstí nevleze. 
Cestujte na zkušenou (svět vám ukáže cestu)

MENU:

Beautiful Women Krásné je žít Chytré ženy Láska Zaláskujte se České dívky Fotografie Cesta pro lásku Sociální sítě Vtipy Videa o lásce Úsměv Den pro tebe Moudro pro dnešní den Krásné dívky Umění Videa Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Zamilovaný Úsměv Anny Česká písnička Blondýnky Brunetky Lavičky Lidové písně Lindsey Stirling Rusovlásky Srdce jako kámen Tenis Verše jako píseň Vtipy a humor Waldemar Matuška Zázraky přírody Úsměv pro mne Štěstí Chytří muži Citáty Dětská radost Hněv milenců Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Koledy Komentář Krásné fotografky Léto Once Upon A Time In The West Petr Novák Poděkování Přátelství Příroda a my Radůza Rodina Smích Vanessa Mae Vlado Kumpan Vánoce Výlety ABBA AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Bedřich Smetana Božejáci Brilianty Bílá růže Chtíc aby spal Chytré děti Cinderella Claudie Cardinal Delta Goodrem Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Goodbye My Lover Google Houbaření Hvězdy Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Jídlo a zdraví Jít pro lásku Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss World Miss cizinka ČR Mix videa Modlitba Modrý sarafán Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Němcová Pinterest Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Předehra Přítel Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Roman Šebrle Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Tenkrát Tine Thing Helseth Twitter U Zborova Učíme se anglicky Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...