Panenky Barbie Novoroční předsevzetí, které si raději nedávejte! Možná se hodí i začít v listopadu!

Hračky naší historie

Najít si lásku aneb 10 novoročních předsevzetí, které si raději nedávejte

1. Najít lásku

Jakkoli by bylo pohodlné najít lásku jednoduše tak, že si člověk dá předsevzetí, život a osud takhle prostě nefungují. Ale i když nemůžete mít pod kontrolou to, kdy a jak lásku najdete, můžete alespoň zvýšit své šance, že se to stane. A tak místo abyste si předsevzali, že najdete toho pravého či tu pravou, slibte si, že se pustíte do větší porce aktivit, což zvýší počet lidí, s nimiž se budete setkávat. Jděte trochu do sebe a zamyslete se, jestli neděláte běžné chyby, které vás brzdí. A nezříkejte se možností najít lásku na místech, která by vás dřív nenapadla - internetové seznamky, káva s kolegou a podobně.

2. Zhubnout tři nebo čtyři kila

"Tři nebo čtyři kila" jsou naprosto individuální pojem pro každého člověka. U někoho to nemusí být ani poznat, jiný může klidně čtyři kila nabrat ve svalové hmotě, pokud začne pravidelně cvičit. Takže jestli se necítíte dobře ve vlastní kůži - nebo vlastním oblečení - pak si slibte, že budete zdravěji jíst a věnovat se větší fyzické aktivitě, aby vám kalhoty zase líp padly (nejen) v pase.

3. Přestat být posedlý/á (doplňte podle sebe)

Ať je to objekt lásky, zlozvyk, ta tři kila, co chcete zhubnout nebo hádka, kterou nedokážete dostat z hlavy, tím, že si dáte předsevzetí, že na to nebudete myslet, se bezpečně postaráte o to, abyste na to mysleli v jednom kuse. Místo toho popřemýšlejte, nač věnovat alespoň část té energie, kterou vás stojí vaše posedlost.

4. Mít dítě

Mít dítě není něco, co by bylo každému snadno dáno biologicky. Tím, že si to stanovíte jako cíl, si ho můžete ještě o dost znesnadnit. Slibte si, že si začnete všechno na potomka pomalu plánovat a udělejte kroky, které vám k tomu mohou pomoct včetně spoření peněz, plánovaného rodičovství nebo třeba akupunktury. Ale vyvarujte se přílišného upnutí, abyste neměli pocit, že jste selhali, pokud neuspějete.

5. Opustit práci

Pokud nenávidíte svou práci, soustřeďte se spíš na to, jak ji vylepšit nebo jak si najít lepší místo, ale v těchto ekonomických časech rozhodně nedávejte výpověď, dokud nemáte podepsanou novou smlouvu!

6. Přesvědčit svého vyvoleného/svou vyvolenou, aby si vás vzal/a

Někteří lidé prostě potřebují víc času, než se cítí připraveni na tak velký krok, ale pokud musíte nasadit tvrdé přesvědčování, pak dotyčný či dotyčná nejspíš nejsou pro vás ti praví.

7. Přestat randit

Panenky našich babiček (Muzeum)
Neslibujte si celibát a nepřísahejte, že celý rok nepůjdete na jediné rande. Co když příští měsíc potkáte osudovou lásku? Necháte ji jít, protože jste si přece zakázali randit? Ano, pokud se cítíte citově vyhořelí, dopřejte si pauzu, ale nechte si pootevřená vrátka, abyste mohli naskočit zpátky, jakmile na to budete mít chuť (nebo důvod).

8. Pokusit se lépe vycházet s (doplňte jméno)

To je stejné jako snažit se zhubnout pět kilo. Pokud nepřijmete účinné kroky, pak je to jen prázdné prohlášení. Zkuste tohle předsevzetí pozměnit a slíbit si alespoň tři věci, které můžete aktivně udělat, abyste zlepšili vztahy s dotyčnou osobou.

9. Budit se o půl hodiny dřív a meditovat

Jestli jste nikdy předtím nemeditovali, pak je pro začátek lepších pět minut než třicet. Naskočit rovnou na půl hodiny je stejné jako běžet 15 kilometrů po roce bez cvičení. Kromě toho je pro vás spánek nejspíš stejně osvěžující jako nějaké to óóóóm.

10. Vyhrát v loterii


MENU:

Beautiful Women Krásné je žít Chytré ženy Láska Zaláskujte se České dívky Fotografie Cesta pro lásku Sociální sítě Vtipy Videa o lásce Úsměv Den pro tebe Moudro pro dnešní den Krásné dívky Umění Videa Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Zamilovaný Úsměv Anny Česká písnička Blondýnky Brunetky Lavičky Lidové písně Lindsey Stirling Rusovlásky Srdce jako kámen Tenis Verše jako píseň Vtipy a humor Waldemar Matuška Zázraky přírody Úsměv pro mne Štěstí Chytří muži Citáty Dětská radost Hněv milenců Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Koledy Komentář Krásné fotografky Léto Once Upon A Time In The West Petr Novák Poděkování Přátelství Příroda a my Radůza Rodina Smích Vanessa Mae Vlado Kumpan Vánoce Výlety ABBA AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Bedřich Smetana Božejáci Brilianty Bílá růže Chtíc aby spal Chytré děti Cinderella Claudie Cardinal Delta Goodrem Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Goodbye My Lover Google Houbaření Hvězdy Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Jídlo a zdraví Jít pro lásku Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss World Miss cizinka ČR Mix videa Modlitba Modrý sarafán Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Němcová Pinterest Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Předehra Přítel Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Roman Šebrle Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Tenkrát Tine Thing Helseth Twitter U Zborova Učíme se anglicky Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...