Co nám ženám ubírá na kráse...kdy se naše krása ztrácí .. ?

Kateřina.. a její pohled do světa
... o čem je krása ženy?
Naskakuje mi toho hodně, a přece si uvědomuji, že ženskou krásu vnímám jinak já a jinak pán sedící vedle u stolečku v kavárně ..
Miluji krásu, miluji ženskou krásu, miluji ženskou oduševnělost, plnost, sytost. Když se podíváte na ženu a vnímáte její plnost prožitku a otevřenost životu. Její schopnost užít si každý moment života a radovat se. Ano radovat se, jen tak .. z toho, že je, ze života, z vývoje ..
Miluji pohled na ženu, ze které vyzařuje energie zralého šťavnatého ovoce, který je nasáklý sluncem i vodou .. vůní i sytou chutí ..
A všechny tyto představy mě vedou k otázce .. co nám ženám ubírá na kráse .. kdy se naše krása ztrácí .. ?
Ztrácí se ve strachu a v nedůvěře.
Znám moc dobře pohled na sebe sama do zrcadla, kdy jsem dovolila strachu, aby vstoupil a prostoupil.
Přikryl na nějakou chvíli krásu, oduševnělost, i důvěru.
Důvěra. Ať se děje v našem životě cokoliv, má to svůj smysl, který teď nemusíme chápat.
Ano chápat, ne rozumět. Když chápeme, nepotřebujeme porozumět, stačí přijmout věci tak jak jsou, bez posuzování či potřebě cokoliv násilně měnit. Taková úleva.
Žena přijímá život takový jaký je. Dovoluje životu, aby byl, aby se děl, aby se vyvíjel.
Žena vnáší do života výživu. Žena vyživuje život láskou.
A raduje se.
Protože je


Kristina

MENU:

Beautiful Women Krásné je žít Chytré ženy Láska Zaláskujte se České dívky Fotografie Cesta pro lásku Sociální sítě Vtipy Videa o lásce Úsměv Den pro tebe Moudro pro dnešní den Krásné dívky Umění Videa Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Zamilovaný Úsměv Anny Česká písnička Blondýnky Brunetky Lavičky Lidové písně Lindsey Stirling Rusovlásky Srdce jako kámen Tenis Verše jako píseň Vtipy a humor Waldemar Matuška Zázraky přírody Úsměv pro mne Štěstí Chytří muži Citáty Dětská radost Hněv milenců Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Koledy Komentář Krásné fotografky Léto Once Upon A Time In The West Petr Novák Poděkování Přátelství Příroda a my Radůza Rodina Smích Vanessa Mae Vlado Kumpan Vánoce Výlety ABBA AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Bedřich Smetana Božejáci Brilianty Bílá růže Chtíc aby spal Chytré děti Cinderella Claudie Cardinal Delta Goodrem Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Goodbye My Lover Google Houbaření Hvězdy Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Jídlo a zdraví Jít pro lásku Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss World Miss cizinka ČR Mix videa Modlitba Modrý sarafán Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Němcová Pinterest Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Předehra Přítel Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Roman Šebrle Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Tenkrát Tine Thing Helseth Twitter U Zborova Učíme se anglicky Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...