Rady pro dívky jak žít a jak se chovat k mužům

...stává se u dětí, že olizují kdeco
Tohle se vyskytlo na netu. Zapomněla jsem u toho zavřít pusu...
jediný smysl života mít rodinuPřeposílám:
Ženské DESATERO .. aneb rady, jak žít a jak se chovat k mužům ..

1. Jediný opravdový smysl tvého života je mít rodinu a děti. Vyber si proto někoho, kdo je spolehlivý, slušný, komu se dá věřit a kdo dokáže vydělat peníze a je pracovitý. Nedej na lži ani na naparování nápadníků, ale pečlivě si prohlédni výsledky. Sleduj jak žije, co je to za rodinu, jak je pilný, zda něco dokázal. Netestuj ho, zda je správný princ, ale pozoruj ho, zda dosahuje svých cílů. Kdo si půjčuje, tomu se vyhni.

2. Nikdy nemluv doma o emancipaci a nikdy nezkoušej svého muže, zda bude dělat tvé práce. Místo toho muže povzbuzuj v jeho pracech, jeho aktivitách a ve věcech přinášejících rodině peníze. Pochval vše, co pochválit lze a strhá se pro rodinu a pro tebe.

3. Buď vždy upravená a hezká maximálně jak to jde pro svého muže tak, aby se na tebe těšil, aby na tebe celé dny myslel a aby mu dávalo smysl pro tebe žít. Se sexem nikdy nevydírej, lze lehce škádlit a vytvářet napětí, zda něco bude či nebude, ale uvědom si, že rodina bez chlapa je tragédie a že jediná tvá jistota, aby neodevzdával peníze jinde je to, že pro něho budeš sexuální bohyně ty. A že dostane to co chce. Doma.

4. Vždy si vybírej chlapa, který poznal svého otce a zažil pokud možno nerozvedené rodiče co nejdéle. Všichni ostatní jsou poruchy s pošramoceným vímáním rodiny i sebe a bez přirozených vzorů jak má chlap v rodině fungovat. Pokud se nechceš rozvádět, pečlivě si vyber a prohlídni jeho otce a jeho matku. Pokora před osudem a spořivost s rozvážností jsou základní vlastnosti muže, se kterým jde žít. Ty bys je měla mít samozřejmě také.

5. Pokud dojde v rodině ke konfliktu a neustoupí tvůj muž, ustup ty. Pokud neustoupíš a vyhraješ, přebíráš tím v rodině roli muže a tím i jeho odpovědnost za výsledky, což se ti nikdy nevyplatí. Když naopak ustoupíš, celou odpovědnost za to, co přijde, nese on. A oba to víte.

6. Nepřeceňuj lásku. Lze se velmi snadno zamilovat do vybraného muže, stačí tomu dát jen čas. Rozum je víc než láska. Musíš vědět, že se o tebe a o tvé děti ten muž do smrti postará. A musíš vědět, že se mu hodně líbíš. Zda se líbí on tobě není důležité, zvykneš si. Jeho pouto k tobě je tvoje přitažlivost a jeho zodpovědnost až budou děti. Tvé pouto k němu je uznání a vlastnictví "nejlepšího zaměstnance", který maká jen pro to, aby ses měla dobře.

7. Vždy se snaž doma udělat harmonické prostředí a zvládnout co zvládnout máš. Naříkej si kamarádce, ale neobtěžuj s tím nikdy svého muže. Jinak bude chodit jinam nebo se ti bude vyhybat. Domov má být pro muže místem relaxace, dobrého jídla, sexu a setkávání s dětmi. Aby vše probíhalo v jeho přítomnosti zcela hladce je jen tvá starost. Pokud to nezvládáš tak jsi špatná žena a následky přijdou a budou nemilé. Muž by se měl domů vždy těšit.

8. Nevěř tomu, co se píše v novinách a co ti neustále sdělují různé jiné ženy. S muži se nevede válka, ani se s nimi nesoutěží. S muži se manipuluje. Ale musí se to dělat tak, aby muž odcházel šťasten a zmanipulován. Jakýkoliv jiný průběh je tvé selhání. Pokud tě někdo navádí ke konfliktům s tvým mužem potažmo k tvé nespokojenosti, že se v tobě snaží vyvolat pocit křivdy, uvědom si, že ty sama neustále válčíš se všemi ostatními ženami o použitelného a dobrého muže a tak si nenech od sokyň mluvit do toho, jak se k němu máš chovat. Ostatní ženy jen čekají až ty uděláš chybu, aby ti ho přebraly.

9. Soudcem všeho co děláš je jen tvá rodina. Nikdy nepropadni dojmu, že když jsi nešťastná ty, že jsou nešťastné i tvé děti a že musíš věci řešit kvůli nim. Nejlepší řešení všeho je vždy počkat. Život je slzavé údolí

10. Vzdělání má smysl jen tehdy, pokud chceš celý život pracovat. Kariéra a cestování je nesmysl a modla moderních vadných žen, které jsou příčinou toho, že naše civilizace vymírá, rodiny nefungují a všichni, ženy i muži jsou zoufalí. Místo ženy je doma u dětí. Kvalitní žena do práce nechodí. Nemá smysl studovat, pokud nejsi šeredná. Smysl má najít si nejlepšího možného muže a mít s ním děti a zajistit si, že tě neopustí. Ti nejlepší mužové své ženy do práce nikdy za život nepošlou. I když budou kariéristky machrovat, ty budeš mít to, co ony ne. Kupu času a šťastnou rodinu a milujícího muže, který nebude kašpárek hrající si na ženu, ale skutečný živitel rodiny.

(pokud jsi šeredná, dělej kariéru, tam není pomoci, ošklivé ženy to mají těžké).

MENU:

Beautiful Women Krásné je žít Chytré ženy Láska Zaláskujte se České dívky Fotografie Cesta pro lásku Sociální sítě Vtipy Videa o lásce Úsměv Den pro tebe Moudro pro dnešní den Krásné dívky Umění Videa Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Zamilovaný Úsměv Anny Česká písnička Blondýnky Brunetky Lavičky Lidové písně Lindsey Stirling Rusovlásky Srdce jako kámen Tenis Verše jako píseň Vtipy a humor Waldemar Matuška Zázraky přírody Úsměv pro mne Štěstí Chytří muži Citáty Dětská radost Hněv milenců Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Koledy Komentář Krásné fotografky Léto Once Upon A Time In The West Petr Novák Poděkování Přátelství Příroda a my Radůza Rodina Smích Vanessa Mae Vlado Kumpan Vánoce Výlety ABBA AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Bedřich Smetana Božejáci Brilianty Bílá růže Chtíc aby spal Chytré děti Cinderella Claudie Cardinal Delta Goodrem Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Goodbye My Lover Google Houbaření Hvězdy Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Jídlo a zdraví Jít pro lásku Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss World Miss cizinka ČR Mix videa Modlitba Modrý sarafán Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Němcová Pinterest Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Předehra Přítel Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Roman Šebrle Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Tenkrát Tine Thing Helseth Twitter U Zborova Učíme se anglicky Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...