Judita Čeřovská krásná žena má místo mezi czech girls

Judita Čeřovská
Září Malý vůz
jedu pro tebe v tom souhvězdí
jen jediné místo tu mám
a tak se tě má lásko ptám
jsi-li sám
Září Malý vůz
s tebou uvidím, jak vstává den
jak poslední hvězda jde spát
až u úsvitu budeme stát
víc než teď budu znát
Mě zebe i nebe když studí mě tvoje oči
temně je ve mně svět nudí mě že se točí
Malý vůz čeká mě leká jet do neznáma
sama, tak sama, tak sama
Kdybys řekl pojď
půjdu s tebou třeba závějí
Chci pouští i zahradou jít
 chci usínat s tebou a bdít Jen řekni a já jsem navěky tvá
Mě zebe i nebe když studí mě tvoje oči
temně je ve mně svět nudí mě že se točí
Malý vůz čeká mě leká jet do neznáma
sama, tak sama, tak sama
Kdybys řekl pojď
vezmu s sebou srdce bláhové
Tak plnné je obav a snů
 a patří ti do konce dnů  Jen řekni a já jsem navěky tvá
_______________________________________________________________________________

Obdivuhodná žena s výrazným jasným hlasem má místo mezi krasavicemi minulé (i současné) doby. Na ni nemá a dlouho nebude mít jakási doutnající umělá existence z televize nova. Pamatujete si, jaké to bylo? Přidávám výtah z komentářů mládeže na YouTube a mám z toho sám radost, jak jsou mladí citliví a poznají kvalitu zpěváka. Ale čtete sami o něčem to vypovídá, myslím tedy, že můžeme politiky (nechutnosti) opustit naše mládí je výběr (hlupáci jsou minoritní) Hezké májové dny...mladí přátelé !
Vybráno z debaty k videu:  - Byla to nadherna zenska, ne jako dnesni hrosice vypasene z mekace. Skoda, ze politicke pomery k ni nebyly privetive, byla bezkonkurecne nejlepsi zpevacka 60tych let. Dnes uz neni mezi nami, ale svym hlasem obstastnuje Svateho Petra u Nebeske brany. Jeji hlas je proste nezapomenutelny z meho detstvi.
Mě zebe i nebe a studí mě tvoje oči, temně je ve mně, svět nudí mě, že se točí.....krásný text, krásná čeština!
- miluju tuhle písničku, a ona, jak jí zpívá...to je dokonalost sama...tolik mi to připomíná moje dětství..
- Má nádherný hlas. Uplně se mi vhání slzy do očí...
Chci se zeptat je normalní že mi je 19 a víc neš ty písničky co poslouchají mí vrstveníci
tak se mi líbí pisničky 60 let folk Kryl a tak?
Je. Me je 15 a miluju Dalidu, Firouz, Ellu Fitzgerald, Edith Piaf, Sabah, Umm Kulthum, a spoustu dalsich veci, o kterych si moji vrstevnici mohou nechat jen zdat. Treba i takovehle hitovky z sedesatych let.

MENU:

Beautiful Women Krásné je žít Chytré ženy Láska Zaláskujte se České dívky Fotografie Cesta pro lásku Sociální sítě Vtipy Videa o lásce Úsměv Den pro tebe Moudro pro dnešní den Krásné dívky Umění Videa Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den Příroda kvete Trubka Vzpomínky What is love Zamilovaný Úsměv Anny Česká písnička Blondýnky Brunetky Lavičky Lidové písně Lindsey Stirling Rusovlásky Srdce jako kámen Tenis Verše jako píseň Vtipy a humor Waldemar Matuška Zázraky přírody Úsměv pro mne Štěstí Chytří muži Citáty Dětská radost Hněv milenců Jen pro ten dnešní den Josef naše láska Koledy Komentář Krásné fotografky Léto Once Upon A Time In The West Petr Novák Poděkování Přátelství Příroda a my Radůza Rodina Smích Vanessa Mae Vlado Kumpan Vánoce Výlety ABBA AMOR UT LACRIMA Ana Ivanovičová Anna Kournikova Arthur Braginsky Barbie Bedřich Smetana Božejáci Brilianty Bílá růže Chtíc aby spal Chytré děti Cinderella Claudie Cardinal Delta Goodrem Diamanty Divoký horský tymián Doktoři a krásné dívky Dráty z traverz Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Eliška Hašková Coolidge Eliška Kaplicky Fuchsová Eric Clapton Fejetony Fernando Lopez Goodbye My Lover Google Houbaření Hvězdy Jea Paul Belmondo Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judita Čeřovská Judith Durham The Seekers Jídlo a zdraví Jít pro lásku Karel Kryl Keep smiling Kocourek Kolotoč svět Komentáře Kopretina - jsi nejkrásnější Krásné trumpetistky Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Lita Ford Loudá se půlměsíc Love Story Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Martina... Maruška Megan Fox Mexican Indian Dancers Miss World Miss cizinka ČR Mix videa Modlitba Modrý sarafán Naše děti Naše kuchyně O Shenandoah Olympic Games Ovidius Paul Anka Diana Perský kocourek Sammuel Peru Petra Němcová Pinterest Pohádka Policie Pravda Prodaná nevěsta Předehra Přítel Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Rick Astley Roman Šebrle Sabrina Salermo Sammuel Sen Seznámení na internetu Simona Krainová Sladké višně Tenkrát Tine Thing Helseth Twitter U Zborova Učíme se anglicky Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes Život podle Lucie

Vybraný příspěvek

Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za slabost...jež pokoře mne učí...

Noci už ubývá císař se usmívá...Salomee, netanči nechceš-li... Pokračujeme  ==>   ...Stvořil Bůh ratolest...děkuji, děkuji...děkuji za s...

Co se tady nejvíc hledá Popular Posts

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...